[ Новые сообщения · Участники · < · Поиск ·
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: TITAN, DarkyS  
Форум » Offtopic » Балачка тут » Антивірус матюкається на головну сторінку сайту.
Антивірус матюкається на головну сторінку сайту.
Reytar Дата: Субота, 20.03.2010, 13:56 | Сообщение # 1
Повідомлень: 33
Зауважень:
Подяка
[ 14 ]
:-(
загрузка наград ...
Шановні, тільки у мене, під час заходження на сайт антивірус (Авіра) матюкається на вірусну атаку, чи ще у когось таке саме є?
Авіра фріварна, самооновлювана, баче HTML/Crypted. Gen - HTML script virus, що ломиться з нашого сайту у два файли одразу й пропонує їх повбивати, або не давати доступу, бо таке вона лікувати не вміє.
А що кажуть ваші антівіруси, коли до головної сторінки сайту під'єднуєтусь?

Р.S. Ситуація із вірусною атакою повторюється саме під час заходу на кожну сторінку, котрі на сайті (Головна, Склад Полку, Дипломатія, тощо...), окрім форуму, щоразу. Вірус лізе у файл jqery_2.0.3[1].js , кторий створює в двох папках, у локальних налаштуваннях, що у Моїх Документах - чи то у тимчасові файли, чи ще кудись, не второпаю.
Ось який вигляд має:

інфа про вірус від антивіра:




Сообщение изменил:Reytar - Неділя, 21.03.2010, 03:42
KORY Дата: Субота, 20.03.2010, 15:13 | Сообщение # 2
Повідомлень: 12
Зауважень:
Подяка
[ 2 ]
:-(
загрузка наград ...
У мене все ок при приєднанні до головної сторінки але в мене антивірус інший Панда

113 Дата: Субота, 20.03.2010, 20:30 | Сообщение # 3
Повідомлень: 69
Зауважень:
Подяка
[ 16 ]
:-(
загрузка наград ...
В мене при будь-яких антивірусах все працює нормально, чи то на роботі чи то дома. Прохання до всіх гравців відгукнутися про ваш стан справ відносно цього питання. Нам потрібно знати.

Осавул клана

Ky3bMA Дата: Неділя, 21.03.2010, 08:04 | Сообщение # 4
Повідомлень: 32
Зауважень:
Подяка
[ 4 ]
:-(
загрузка наград ...
У меня ESET Smart Security говорит все ок . . .

113 Дата: Понеділок, 22.03.2010, 01:19 | Сообщение # 5
Повідомлень: 69
Зауважень:
Подяка
[ 16 ]
:-(
загрузка наград ...
Я гадаю, що це можливо проблеми з антивірусом, так як я юзаю Касперскі, а на роботі також Авіру,(обновляється також щодня) - в мене працює без проблем.

Осавул клана

Reytar Дата: Понеділок, 22.03.2010, 05:00 | Сообщение # 6
Повідомлень: 33
Зауважень:
Подяка
[ 14 ]
:-(
загрузка наград ...
Хіба що двох антивірусів - перевіряв з ноутбуку також оновлюваною Авірою. Пісня та сама - верещить на вірусну атаку.

rinako Дата: Субота, 08.05.2010, 18:19 | Сообщение # 7
Повідомлень: 28
Зауважень:
Подяка
[ 2 ]
:-(
загрузка наград ...
В мене теж все гаразд "ESET Smart Security"

stano Дата: Середа, 22.09.2010, 11:49 | Сообщение # 8
Повідомлень: 4
Зауважень:
Подяка
[ 0 ]
:-(
загрузка наград ...
Користуюсь Kaspersky Anti-Virus For Windows Workstations, цю проблему не маю, пропоную, якщо є можливість придбати ліцензію. Так як маю не самий сильний комп., систему не навантажує.

kosh Дата: Середа, 22.09.2010, 13:53 | Сообщение # 9
Повідомлень: 14
Зауважень:
Подяка
[ 1 ]
:-(
загрузка наград ...
Quote (stano)
пропоную, якщо є можливість придбати ліцензію. Так як маю не самий сильний комп., систему не навантажує.
тут не в рекламе дело... и не у кого лучше "стоит"...
нод4 - полет нормальный

апдате: знать бы еще откуда бровзер его грузит... может сайт тут ни причем, а инфицирован сам ихплорер и подгружает скрипт из модуля.. хз..



*пантерки в раше*


Сообщение изменил:kosh - Середа, 22.09.2010, 14:07
Форум » Offtopic » Балачка тут » Антивірус матюкається на головну сторінку сайту.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: