• Dominion Template Release Jan10
    Козаки.UA,все, що тебе цікавить про нашу славну команду ти можеш знайти тут>>>
  • 6 Preset Styles - 18 Combinations
    Налаштовуй TeamSpek 3 і будь завжди онлайн з козаками>>>
  • RTL Support
    Хочеш бути кращим з кращих? Приєднуйся до дружньої команди WoT- Козаки.UA>>>


Устав подписали:
Гетьман "DarkyS"
Отаман "TITAN"
Осавул "113"
Начальник Генштабу
"Reytar"
КОЗАЧІ ЗАПОВІДІ

Козацтво - братерство людей, об'єднаних особливим станом духу і свідомості, моральності і моралі.
Козаки - народ, що має свою культуру, історію і пам'ять. Славнозвісне минуле Козацтва, справи і завіти предків дають нам право з гордістю сказати: "Слава тобі, Господи, що ми козаки!"
У Козацтві загальне завжди було вище особистого. Козаки завжди служили рідній землі - своєму Народу і своїй Державі.
Козаки! Ми - нащадки і спадкоємці вільних людей , що створили Україну, добившися її незалежності.
Вище над усе в Козацтві завжди була КОЗАЧА ВОЛЯ і НАРОДОПРАВСТВО.


1 ЧЕСТЬ І ДОБРЕ ІМ'Я ДЛЯ КОЗАКА ДОРОЖЧЕ ЖИТТЯ

Бережи честь змолоду. Гідність зберігай у будь-якій обстановці. Май волю визнати свою неправоту. Якщо треба, зроби сам себе. Роблячи повагу іншим, не принижуй себе. Не заздри і не тримай зла в серці своєму. Не будь гордієм; і в думках не допускай, що ти вище інших козаків. Нікого не повчай звисока, подивися спочатку на себе. Будь доброзичливий, але не улесливий. Май широку душу. Удари долі зустрічай непохитно. Скоївши ганебний вчинок, май силу волі сам прийняти крайнє рішення.

2 КОЗАКИ ВСІ РІВНІ У ПРАВАХ. ПАМ'ЯТАЙ: "НЕМАЄ НІ КНЯЗЯ, НІ РАБА, АЛЕ ВСІ РАБИ БОЖІї! "

Козаки рівні як у правах, так і у відповідальності за вчинене, незалежно від суспільного становища, утворення і минулих заслуг. Рішення, прийняте на Соборі, - закон для усіх. Повнолітнього козака ніхто не може позбавити слова, крім командира в ладі. Будь-який козак може бути обраний на будь-яку посаду. Для зберігання єдності Козацтва, козак не повинен входити до політичних партій.

3 ПО ТОБІ СУДЯТЬ ПРО ВСЕ КОЗАЦТВО І НАРОД СВІЙ

Не чини дурних вчинків і утримуй від них інших. Будь чесний і правдивий, не бійся постраждати за правду. Нехай не спокушають тебе ні користь, ні користолюбство, ні безчесні прибутки, ні сиюминутная слава. Не піддавайся згубним пристрастям. Не захоплюйся спиртним, тютюн теж не на користь ні тобі, ні оточуючим. Уникай лихослів'я. Знай: мат ще в XIII сторіччі видумали вороги російського народу для образи наших Матерів і Віри. Будь прикладом у житті своєму, захисти скривдженого, допоможи страждаючому, нагодуй голодного, не дай упасти слабкому духом і тілом.

4 СЛУЖИ ВІРНО СВОЄМУ НАРОДУ, А НЕ КЕРМАНИЧАМ
Козацтво своє головне призначення бачить у служінні народу і Батьківщині заради їхнього благоденства, а не для власної користі і слави. Козак за це готовий пролити кров свою, але "не створи собі кумира і подоби його! ".

5 ДОТРИМУЙ СЛОВА. СЛОВО КОЗАКА ДОРОГО
Козак! Пам'ятай, що кожне твоє слово - це слово твого народу, слово Козацтва. Випустиш слово - не впіймаєш. Говори, і не проговорюйся, тому що спроста сказане не спроста слушано. Стійкість честі в слові.

6 ПОВАЖАЙ СТАРШИХ, ШАНУЙ СТАРІСТЬ

Пам'ятай! Без схвалення старців жодне важливе рішення Отамана не може бути виконано. Влада ж старців - не від сили, а від авторитету і мудрості. Прислухайся до слова бувалих і уникнеш багатьох помилок. Кожного старця почитай Батьком своїм, а стару козачку - Матір'ю.


7 ГИНЬ, А ТОВАРИША ВИРУЧАЙ
Так було завжди в козаків. Взаємний виторг - основа козачого братерства. Як ти подивишся в очі матері товариша, що міг спасти і не спас?

8 БУДЬ ПРАЦЬОВИТИЙ. НЕ ЛЕДАРСТВУЙ
.
Кожний козак повинен прагнути, щоб він і його сім'я жили в достатку, але не протягай руку із словом "Дай!". Живи своєю працею. Нехтуй ледарства. Будь-яка справа повинна "горіти" у твоїх руках.

9 СЛУЖИ ВІРНО БОГУ!

Козаки були християнами і  щиро вірили в Живого Бога на небі, молилися до Нього, і щиро служили Йому.

10 БЕРЕЖИ СВОЮ СІМ`Ю. СЛУЖИ ЇЙ ПРИКЛАДОМ
Сім'я - святиня шлюбу. Ніхто не має права втручатися в життя сім'ї без її прохання. Сім'я - основа козачого товариства. Глава сім'ї - батько, із нього попит за усе. Батько! Домогтися в сім'ї авторитету і порозуміння. Виховай дітей своїх чесними, сміливими, добрими і чуйними, безкомпромісними в боротьбі зі злом, відданими Отчизне. Виховай їхніми козаками. Дай дітям гідне утворення. Козак зобов'язаний оберігати жінку, захищати її честь і гідність. Цим ти забезпечиш майбутнього свого народу. Козак не має права втручатися в жіночі справи. Чти матір свою і батька.
КОЗАКОМ ТРЕБА НАРОДИТИСЯ! КОЗАКОМ ТРЕБА СТАТИ! КОЗАКОМ ТРЕБА БУТИ!
Планшет ТанкістаСтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Танкісти що відвідали сайт сьогодні

Новинка

Новинка

Новинка